Печиво цукрове фасоване
Печиво цукрове вагове
Печиво затяжне
Печиво - традиційне ласощі мільйонів людей в усьому світі. Перше, що ми робимо, запрошуючи в свій дім гостей - заварюємо ароматний чай і акуратно розкладаємо на тарілку цукрове печиво, з яким будь розмова стає цікавіше, а головне - смачніше.
Запорізька кондитерська фабрика протягом багатьох років займається виробництвом традиційного цукрового і затяжного печива. Тільки у нас Ви можете купити печиво оптом і в роздріб за цінами виробника. Асортимент нашого печива регулярно поповнюється все новими позиціями. Вся продукція виробляється з кращих компонентів, якість яких перевіряється на кожному етапі виробництва.
Печиво ЗКФ не містить у своєму складі ароматизаторів, шкідливих харчових добавок і консервантів. Ми пропонуємо дорогим покупцям відомі види печива, якими хочеться насолоджуватися нескінченно довго, смак яких просто неможливо забути.
Ми особисто відповідаємо за високу якість нашої продукції, і абсолютно впевнені в тому, що наше печиво стане найсмачнішим доповненням будь-якого свята. Встигніть купити печиво ЗКФ оптом і в роздріб. Нагадуємо, що Ви можете купии печиво в м.Запоріжжя та Запорізькій області, а також купити печиво в Україні. Наші ціни приємно здивують Вас.